Artykuł sponsorowany

Porównanie popularnych modeli poleasingowych laptopów HP: kluczowe cechy i specyfikacje

Porównanie popularnych modeli poleasingowych laptopów HP: kluczowe cechy i specyfikacje

Laptopy poleasingowe to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przy zakupie sprzętu komputerowego. Wśród dostępnych na rynku marek, HP cieszy się dużym uznaniem wśród klientów poszukujących wydajnych i niezawodnych komputerów.

HP EliteBook 840 G3 – wydajność i mobilność

HP EliteBook 840 G3 to jeden z najbardziej popularnych modeli poleasingowych laptopów HP, który wyróżnia się wysoką wydajnością oraz mobilnością. Wyposażony jest w procesor Intel Core i5 6. generacji, który gwarantuje szybkie działanie systemu oraz aplikacji, nawet podczas pracy z wymagającymi programami. Dzięki 8 GB pamięci RAM oraz dyskowi SSD o pojemności 256 GB użytkownik może liczyć na płynne działanie systemu, oraz szybki czas uruchamiania aplikacji. Matryca o przekątnej 14 cali oraz rozdzielczości Full HD (1920 × 1080) zapewnia komfortowe warunki pracy, a wbudowany akumulator o pojemności 46 Wh umożliwia nawet do 9 godzin pracy bez konieczności ładowania. Dodatkowo laptop jest wyposażony w czytnik linii papilarnych oraz złącze USB Type-C, co zwiększa jego funkcjonalność.

HP ProBook 640 G2 – niezawodność oraz solidność

Kolejnym modelem wartym uwagi jest HP ProBook 640 G2, który charakteryzuje się niezawodnością oraz solidnością wykonania. Jego sercem jest procesor Intel Core i5 6. generacji, który współpracuje z 8 GB pamięci RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 256 GB. Dzięki temu użytkownik może liczyć na szybkie działanie systemu oraz płynną pracę z różnymi aplikacjami. Matryca o przekątnej 14 cali oraz rozdzielczości HD (1366 × 768) zapewnia dobrą jakość obrazu, a wbudowany akumulator o pojemności 48 Wh pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności ładowania. Warto również wspomnieć o obecności czytnika kart pamięci SD oraz złącza VGA, które ułatwiają podłączenie dodatkowych urządzeń.

HP ZBook 15 G3 – moc i możliwości rozbudowy

Ostatni z porównywanych modeli to HP ZBook 15 G3, który wyróżnia się dużą mocą obliczeniową oraz możliwościami rozbudowy. Wśród laptopów poleasingowych HP ten sprzęt został wyposażony w procesor Intel Core i7 6. generacji, który współpracuje z 16 GB pamięci RAM oraz dyskiem SSD o pojemności 512 GB. Dzięki temu użytkownik może liczyć na wyjątkowo szybkie działanie systemu oraz płynną pracę z wymagającymi aplikacjami. Matryca o przekątnej 15,6 cala oraz rozdzielczości Full HD (1920 × 1080) zapewnia doskonałe warunki pracy, a wbudowany akumulator o pojemności 90 Wh pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności ładowania. Dodatkowo laptop jest wyposażony w dedykowaną kartę graficzną NVIDIA Quadro M1000M oraz złącze Thunderbolt 3, co zwiększa jego możliwości rozbudowy.

Każdy z wymienionych modeli poleasingowych laptopów HP ma swoje mocne cechy i specyfikacje, które sprawiają, że są one atrakcyjne dla różnych grup użytkowników. HP EliteBook 840 G3 to funkcjonalny i wydajny model, HP ProBook 640 G2 jest niezawodnym oraz solidnym systemem, a HP ZBook 15 G3 ma dużą moc obliczeniową oraz szybkie działanie systemu. Warto wybrać odpowiedni laptop HP, by cieszyć się z pracy tego komputera.